ТОВ “Дейв Експрес”
Міжнародні вантажоперевезення та вантажний сервіс

 

ТОВ “Дейв Експрес”
Міжнародні вантажоперевезення та вантажний сервіс


ТОВ “Дейв Експрес”

Доставка товарів — це невід'ємна частина нашого життя.


Майже за 30 років свого існування компанія «Дейв Експрес» заручилася довірою клієнтів через якість наданих послуг і адекватну цінову політику.

Відповідальність, турбота про клієнта, його вантаж, дотримання високих стандартів логістичного обслуговування - це основні принципи нашої роботи.

Наша ціль полягає в


створенні довготривалих стосунків з клієнтами за рахунок глибокого розуміння задач, які стоять перед клієнтом, а також надання індивідуального логістичного сервісу. Поряд з цим, динамічний розвиток компанії орієнтований також на створення і надання широкому колу клієнтів комплексу високоякісних послуг з адекватною ціновою політикою.

Автопарк нашої компанії нараховує на сьогодні більше 20 автомобілей міжнародного стандарту Євро 5, Євро 6 з тентованими напівпричіпами, кожен з яких перевозить 23-25 т. вантажу.


Водії з допусками на виконання перевезень вантажів категорії ADR.

Основним видом діяльності компанії являються міжнародні вантажоперевезення. Найчастіше, ми доставляємо вантажі із Німеччини, Італії, Швейцарії, Бельгії, Нідерландів, Люксембургу, Франції та Фінляндії в Україну, Росію, Білорусію та навпаки. Не існує такої країни, в яку ми не змогли би поїхати.

Також, наша компанія здійснює і перевезення по Україні. Внутрішні превезення вантажів в Україні сьогодні затребувані не тільки великим, але й малим бізнесом. Здійснюємо транспортування з м. Києва до Харкова, Одеси, Дніпра, Запоріжжя, Сум, Полтави та ін.

Співпрацюємо з торгівельними представництвами, роздрібними і оптовими магазинами, заводами і фабриками. Для Вас ми перевеземо будь-який вантаж в будь-яку точку країни.

Перевезення небезпечних вантажів - це ще один напрямок нашої компанії. Наші фахівці перевезуть Ваш небезпечний вантаж, підберуть машину для певного класу небезпеки і підготують всі необхідні для цього вантажу документи.
Наша конкурентна перевага - це досвідченість і професіоналізм митних брокерів. Ми можемо оформити і отримати будь-які сертифікати і дозвільні документи на всі види товарів ще до прибуття вантажу на митницю. Наші клієнти максимально швидко і без додаткових витрат проходять митний контроль. Ми гарантуємо правильне і своєчасне митне оформлення вантажу з точки зору законодавства України!

Компанія «Дейв Експрес» зацікавлена у великих проєктах, довгострокових контрактах і систематичних перевезеннях.

Будемо раді співпраці!
Досягни своєї мети з
Дейв Експрес!
Досягни своєї мети з
Дейв Експрес!